?>
1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

23. 02. po obědě: vznik kapely

12. 06. Festival stejnejch ksichtů U Rafa (+ND, KK, J, MP, TN)
> 1, 2, 3, 45, 6, 7

13. 09. FSK Rožmitál u Broumova (+ND, KK, MP, TN, BFLM)

18. 10. FSK U Rafa (+ND,J, MP, TN, Vyplivnutý žalud)

14. 12. Průhon (+J, Lunovis, Budete spokojeni)

17. 12. FSK U Rafa (+ND,MP,J)

Vysvětlivky: 

FSK - Festival stejnejch xichtů

ND - Neočekávaný dýchánek

J - Jarabáci

MP - Monty Pichusův létající pes

KK - Kapitán Kajman

> - následuje odkaz na stránku s fotografiemi nebo na zvukový záznam

číslo písně - viz obal CD

 

 

 

 
(celkem 5)

21. 01. Slamník (+KK, ND)

24. 01. Průhon (+Lunovis, Pizzaz)

05. 03. U Rafa (+Jarabáci, MP)

17. 03. Slamník (+ND, MP, KK, TN)

09. 04. Slamník (+ND, Ahmed)

17. 04. Různé páčky, divná kolečka Třebivlice, Granátka (+KK, MP)

29. 04. Večírek ČRo6 - Radio Svobodná Evropa

14. 05. Ekocentrum Rosa (+KK, MP, J)

14. 06. Průhon (+Budete spokojeni, první vystoupení s Jakubem)

24. 06. U Rafa (+KK, J, MP)

27. 06. Čáslav - synagoga (+ND, KK)

25. 07. Otovice u Broumova (+ND, KK, MP, BFLM, Rudovous)

16. 09. Restaurace u Pivrnce, večírek Společnosti pro ranou péči

25. 09. Střelecký ostrov - Týden pro duševní zdraví (unplugged)

17. 10. Hospoda v letním kině Litoměřice (+ND, KK, MP)

17. 11. Slamník - koncert za M. Šmída (+ND, KK, MP)

13. 12. Průhon - adventní múzy

17. 12. bar Trosca (+KK, MP, J)
(celkem 18)

07. 02. Jazz klub Železná - literární kavárna V. Faltýnka

09. 02. Slamník - křest dema ND

10. 03. Oslava narozenin Nad Královskou oborou

12. 03. Louny - evangelický kostel

17. 03. U Rafa (+J)

13. 04. ČRo6 - oslava 50. narozenin J. Šmídové

02. 05. Jazz klub Železná - literární kavárna Na dřevo

07. 05. Plzeň Božkov (+ND)

29. 05. Česká Skalice (+KK, MP, BFLM, Krby a kamna)

04. 06. Třebivlice, Granátka (+ND)

05. 06. Louny, restaurace Domov (+ND, KK)

14. 06. Nad Královskou oborou

05. 07. Festival Litoměřický kořen

17. 07. LK Litoměřice (+Broumovská kapela, Delikátní démon)

25. 07. Řepice u Strakonic - festiválek

13. 09. Nad Královskou oborou

18. 09. Bohnice, festival Mezi ploty

20. 09. Literární kavárna Týnská - vernisáž knihy P. Marka Měsic v parku

12. 10. Nad Královskou oborou

16. 10. LK Litoměřice - syrečková slavnost

16. 11. Jazz klub Železná - literární kavárna Na dřevo

19. 11. Kavárna V. kolona

20. 11. Jazz klub Železná

18. 12. Louny, evangelický kostel

21. 12. Slamník (+Ahmed)

(celkem 25)

08. 01. Jazz klub Železná (poslední koncert s Michalem)

16. 02. Plzeň, klub Černý racek

11. 03. Počedělice u Loun (+KK, Konvrzek)

18. 03. Jazz Klub Železná

21. 03. Slamník (+Ahmed, KK)

07. 06. Slamník (+Ahmed, první vystoupení s Janou)

17. 06. Řevnice (festiválek)

02. 07. Festival Litoměřický kořen (poslední vystoupení s Martinem K.)

12. 08. LK Litoměřice (slavnost v pojídání Švestkových knedlíků)
> foto

21. 10. Plzeň, HiFi klub

09. 11. U Rafa

20. 11. Roxy, festival Devět bran

21. 11. Roxy, festival Devět bran

09. 12. Litoměřice, ples ag. Modrý z nebe (+Koubek, Konverzek)

19. 12. Slamník (+Ahmed)
> foto

 

 

 
(celkem 15)

15. 01. U Rafa (+J)

15. 02. Palác Akropolis (+Ahmed)
> foto

13. 03. Slamník (+KK)

25. 04. Slamník (+J)

07. 05. Plzeň, klub Šantán (+Ahmed, MP)

16. 05. Akropolis (+Di Grine Kuzine)

27. 05. Chropyně, hanácké slavnosti

21. 06. Slamník (+Trilobeat)

28. 06. FSK U Rafa (+ KK, Ahmed, TN, J, Zloděj koní)

07. 07. Festival Litoměřický Kořen (poslední s Antonínem)

28. 07. Řepice u Strakonic (malá hudební slavnost)

červenec, srpen - nahrávání alba Klec (15 písní o lásce)
> 1, 2, 6, 14, 16

09. 08. Cafe Na půl cesty

25. 08. Jimramov (festival)

27. 09. Delta (+Ahmed)

11. 10. klub Vagón, v rámci festivalu 9 bran

17.10. restarurace Na Slamníku, spolu s Jarabáky

02. 11. klub Delta. KŘEST DESKY, host Traband

03. 11. klub Bumerang, Ostrava

26. 11. klub AD, Pardubice

03. 12. restaurace Na Slamníku (spolu s Monty Pichusovým létajícím psem)


(celkem 20)

30. 01. Slamník (+ ditadlo Mama-ya & Papa-ya)

09. 02. Klub Na Rampě, Jablonec n. N. (první s Karlem),

15. 02. restaurace Zimní stadión, Slaný (v rámci festivalu Průvan)

16. 02. klub Delta, Praha, (spolu s Rudovousem)

20. 03. restaurace Maraton (vernisáž knihy Nanao Sakakiho, první s Karolínou)

26. 03. Vzdělávací centrum Židovského muzea

26. 03. Bejt Simcha

27. 03. klub Subway, Plzeň

19. 04. Nový Bydžov

11. 05. Dolní Podluží ( festival Šedévr)

16. 05. Na Slamníku

27. 05. Literární výlet po stopách Franze Kafky

21. 05. Paříž

25. 06. Brandýs n. L. (Židovské dny)

01. 07. Na Slamníku (v rámci festivalu 9 bran)

02. 07. Valdštejnská zahrada (Galakoncert festivalu 9 bran)

04. 08. Prázdníny v Telči (stý koncert)

15. 08. Zach's pub, Plzeň

18. 09. klub Jelení

20. 09. synagoga Kdyně

21. 09. syrečková párty Litoměřice

28. 09. festival Lipnice nad Sázavou

17. 10. Narozeniny M. Dlaska, Na Slamníku

09. 11. Černovice u Tábora (odhalení památníku)

25. 11. 5. literární ekumena, Památník národního písemnictví.

01. 12. Na Slamníku, spolu s Jarabáky

07. 12. Cafe Na kus řeči, spolu s Pohřební kapelou

 


(celkem 27)

07. 02. Restaurace U Hendlů 

13. 03. Slamník (s divadle Mamaya & Papaya)

15. 04. Hudební hospůdka

19. 06. Festival 9 bran

25. 06. Festival 9 bran (galakoncert)

05. 07. Festival Zahrada

23. 08. Dzierzoniow, Polsko

29. 08. Festival Na Okraji, Noý Bydžov

06. 09. Wroclaw, rock/folk open air event

06. 09. Bystrzyca Klodska

07. 09. Jičín, v rámci dne židovské kultury

13. 09. Mníšek poe bry, divadelní festival

30. 09. Plzeň, Café Logr

04. 10. Litoměřice, syrečková party

06. 11. Slamník, narozeniny Jany Matouškové

07. 11. Studio Paměť

03. 12. Slamník

19. 12. Večírek Člověka v tísni


(celkem 18)

06. 02. Beroun (pivovar Berounský medvěd)

21. 03. Praha (svatba M. Konečného)

25. 03. Praha (Slamník, Wolkerova ulice)

03. 04. Jablonec n. Nisou (sokolovna Paseky)

27. 05. Praha (Café Na půl cesty)

12. 06. Praha - Stromovka (Šlechtovka)

25. 06. Praha (Valdštejnská zahrada)

28. 06. Praha (Městská knihovna, Mariánské náměstí)

11. 08. Praha (klub Rubín)

14. 08. Příbram (Galerie 20G)

28. 08. Mníšek pod Brdy (amfiteátr)

08. 09. Praha (Geofyzikální ústav čAV)

11. 09. Litoměřice (Hospůdka U letního kina)

23. 09. Písek (RW Café)

07. 10. Praha (Delta)

13. 10. Praha (Baráčnická Rychta)

21. 10. Praha (Vyšehrad)

27. 11. Chotěboř (podzimních 9 bran)

04. 12. Praha (KD Ládví)

05. 12. Praha (Café Na půl cesty)

11. 12. Sokolov (podzimních 9 bran)

13. 12. Praha (Slamník)

18. 12. Praha (svatba)


(celkem 23)

24. 01. Praha (U kaštanu)

01. 03. Brno (Stará Pekárna)

10. 03. Praha (Roxy)

24. 04. řevnice (městské kulturní středisko)

05. 06. Praha (okolí kostela U Matěje)

18. 06. Praha (Valdštejnská zahrada)

11. 08. Praha (restaurace Na Slamníku, Wolkerova ul., Praha 6)

27. 08. Jimramov (festival)

26. 09. Praha (klub Podsklepeno)

27. 10. Brno (Stará pekárna)

05. 11. Praha (Malostranská beseda)

18. 11. Praha (Baráčnická rychta)


(celkem 12)

05. 01. Praha (klub Vagón)

10. 03. Praha (Klub Vrtule, Kobyliské náměstí)

28. 04. Roztoky u Prahy (nám 5. května)

24. 05. Plzeň (Zach)

27. 05. Praha (Baráčnická rychta)

04. 06. Praha (Akropole)

10. 06. jih čech (Mirovice)

11. 06. Libčice nad Vltavou (zahrada tamní fary)

19. 06. Praha (Zahrada čRo, Dykova ulice)

27. 06. Praha (Slamník)

21. 07. Riedelhof (20:00)

29. 07. Holešov u Brna (nádvoří zámku)

05. 08. Kadaň (Zahrada františkánského kláštera)

02. 09. Praha (Šlechtova restaruace, Stromovka)

18. 09. Praha (restaurace Na Slamníku)

25. 11. Praha (U Vojáka)


(celkem 16)

26. 04. Praha (klub Cross)

01. 05. Moravská nová ves (náměstí)

16. 05. Beroun (Restaurace U Madly)

23. 05. Praha (Na Slamníku)

27. 05. Praha (farnost U Matěje)

02. 06. Plzeň (20:00)

10. 06. Libčice nad Vltavou (farní zahrada)

14. 06. Praha (klub Delta)

28. 07. Horažïovice (Mírové náměstí (před radnicí))

11. 08. Polička (TBA)

19. 09. Písek (RW Café)

22. 09. Libčice n. Vlt. (místo bude upřesněno)

28. 09. Praha (Suchdol)

15. 10. Praha (Václavské náměstí)

19. 10. Moskva (klub OGI)

20. 10. Moskva (klub Žesť)

10. 11. Praha (Staré město, u Staronové synagogy)

19. 12. Praha (Futurum)


(celkem 18)

15. 03. Praha (klub Matrix)

03. 04. Praha (klub Chateau rouge)

17. 04. Praha (Slamník)

08. 06. Libčice nad Vltavou (Farní zahrada)

16. 06. Praha (Budova čRo, Dykova 14)

24. 06. Praha (SKUTEčNOST, Francouzská 76, Praha 2)

09. 07. Praha (židovská obec)

19. 07. Točník (hrad)

01. 08. Třebíč (zadní synagoga)

02. 08. Holešov u Brna (zámek nebo kino (dle počasí))

30. 08. Praha (U vojáka)

30. 08. Kadaň (místo bude opřesněno)

06. 09. Mníšek pod Brdy (místo bude upřesněno)

13. 09. Roztoky (Koliba, Tiché údolí)

26. 09. Litoměřice (jedno z náměstí)

28. 09. Praha Suchdol (Suchdolské náměstí)

15. 10. Praha (Václavské náměstí)

03. 11. Praha (Vzdělávací a kulturní centrum Židovského muzea, Maiselova 15)


(celkem 18)

28. 01. Praha (Slamník)

06. 03. Teplice (Jazzový klub)

07. 06. Libčice nad Vltavou (farní zahrada)

20. 06. Louny (restaurace Stromovka)

24. 07. Volyně (Městské muzeum ve Volyni, Školní 744)

05. 09. Benšovsko (jedna vec)

19. 09. Jeneč u Prahy (restaurace U Koderů)

24. 09. Praha (Troja - vodácký kanál)

22. 10. Praha (Literární kavárna řetězová)

16. 12. Praha (Loï v přístavišti u Podolské vodárny)


(celkem 10)

16. 01. Kralupy nad vltavou (Kralupy)

21. 01. Berlin (Velvyslanectví čr)

20. 04. Praha (Slamník)

06. 06. Libčice (zahrada fary)

20. 06. Praha - Troja (Pod trojským koněm)

21. 08. Turnov (synagoga)

16. 10. Holešov (zámek?)

17. 10. Olomouc (Divadlo hudby)

08. 11. Trutnov (Evangelický kostel)

09. 11. Trutnov (škola?)


(celkem 10)

13. 01. Praha (Rock Café)

29. 01. Praha (Restaurace u Vodárny)

26. 02. Praha (KC Zahrada)

25. 03. Teplice (místo bude upřesněno)

19. 05. Praha (Restaruace na Slamníku)

09. 06. Praha (Na Slamníku)

11. 06. Střelice u Brna (místo bude upřesněno)

25. 06. Praha (Valdštejnská zahrada)

18. 09. Praha (Sbor CčE "U Jákobova žebříku")

21. 09. Praha (Libeňská synagoga)

01. 10. Prostějov (bude upřesněno)

18. 12. Praha (Malostranská beseda)


(celkem 12)

27. 03. Praha (Slamník)

25. 04. Praha (Futurum)

28. 04. Praha (vltava)

10. 06. Libčice (fara)

15. 09. Praha - Holešovice (bývalé nádraží Praha - Bubny - skautský areál)

23. 09. Praha (Ledce u Nespek)

21. 10. Praha (Klub K4, Celetná 20)

10. 11. černovice u Tábora (sokolovna)

06. 12. Brno (Klub U Palečka)

09. 12. Praha (Praha)

11. 12. Praha (Cafe v lese)


(celkem 11)

11. 05. Mnichov (české centrum)

24. 05. Roztoky (Kostel sv. Klementa, Levý hradec)

08. 06. Ostrava (místo bude upřesněno)

29. 07. Třebíč (zadní synagoga)

07. 09. Ledce (Statek)

14. 09. Žatec (synagoga)

01. 12. Praha (Hagibor)


(celkem 7)

11. 01. Praha (klub K4)

15. 03. Praha (klub Baryton)

17. 04. Praha (kavárna NaPa)

30. 05. Teplice (zámek)

17. 06. Praha (v Letenských sadech)

21. 06. Blatná (zámek)

15. 08. Únětice (Kravín)

16. 08. Praha (Branická loděnice)

14. 09. Praha (Fakultní MŠ Arabská 20, Praha 6)

18. 09. Praha (Malostranská beseda)

20. 09. Ledce nad Sázavou (Kostel)

09. 10. Praha (Divadlo Y)

22. 11. Praha (Café Lajka )

11. 12. Praha (klub Baryton)


(celkem 14)

05. 03. Praha (Cafe v lese)

06. 06. Chocerady (Knihovna)


(celkem 2)

26. 05. Praha (Kavárna Napa)

11. 06. Chocerady (U školy)

29. 07. Litomyšl (místo bude upřesněno)

01. 10. Lence nad Sázavou (bufet)

08. 12. Praha (Bar Napa)

21. 12. Praha (Na Slamníku)


(celkem 6)

02. 03. Praha (bar Napa)

20. 04. Praha (Klub U Rafa)

14. 06. Praha (U Rafa)

26. 08. Mníšek pod Brdy ( )

09. 09. Beroun (náměstí)

21. 11. Praha (klub Kaštan)

03. 12. Praha (Praha 7)

14. 12. Praha (Bar Napa)


(celkem 8)

Celkem koncertů: 295